تماس با ما

دیزل ژنراتور ولوو استمفورد Volvo - Stamford Diesel Generator

توضيح فارسي : دیزل ژنراتور ولوو استمفورد در واقع از کوپل موتورهای دیزل ولوو با ژنراتورهای استمفورد تولید میگردند. دیزل ژنراتورهای با موتور دیزل ولوو (VOLVO PENTA) دارای حداکثر توان خروجی 700KVA میباشند. اساساً برند ولوو در مقایسه با سایر برندهای دیزل مطرح دنیا همچون پرکینز و کامینز از نظر توان خروجی بسیار محدود میباشد.
دیزل ژنراتورهای ولوو در ایران به دلیل سابقه ذهنی مثبت مردم از اتوبوسهای ساخت این شرکت، علیرغم برخی ضعفهایشان به خصوص در توانهای بالا باز هم با استقبال خوبی روبه رو شده اند.
شاید بتوان به عنوان نمونه به دیزل ژنراتور با موتور TAD1643GE با توان خروجی 700KVA در حالت استند بای اشاره نمود. حجم این موتور دیزل معادل 16 لیتر میباشد، حال آنکه موتور دیزل پرکینز مشابه مدل 2806A-E18TAG1A دارای حجم موتور 18 لیتر میباشد. البته حجم موتور دیزل تنها عامل موثر بر کیفیت دستگاه نبوده و پارامترهای دیگری نیز بر روی کیفیت دستگاه موثر است. اما این حجم موتور تفاوت چشم گیری را در نحوه پاسخ گویی این دو دیزل ژنراتور ایجاد میکند.
شما میتوانید با مقایسه دیزل ژنراتور ولوو و دیزل ژنراتور پرکینز هم توان(ویا کامینز انگلیسی هم توان) در شرایط تست(Load Bank) به دید کامل از میزان اختلاف این دو برند دست یابید.
در مورد ژنراتور استمفورد کافیست بدانید که این برند در حال حاضر برترین و فعالترین برند ژنراتور موجود در بازار ایران میباشد. البته باید توجه نمود که برند استمفورد علاوه بر انگلستان در دو کشور چین و هند نیز تولید میگردند! لذا هنگام تهیه این ژنراتور حتماً مجموعه مقابل خود و نیز کالای مورد نظر را ارزیابی و از اصالت آن اطمینان یابید.
شاید یکی از مطمئن ترین راههای موجود بازدید از کارخانه شرکتهای تولید کننده(و نه انبار بازرگانان این صنف) باشد.
همچنین علاوه بر ژنراتورهای استمفورد، دیزل ژنراتورهای با موتور دیزل ولوو را میتوان با سایر ژنراتورها همچون مکالته ایتالیا، لوری سومر فرانسه و ... کوپل نمود. این امکان برای تمام دیزلهای صنعت دیزل ژنراتور وجود دارد.

شرکت پایور دیزل آسیا تولید کننده تمام رده دیزل ژنراتورهای ولوو در ایران میباشد. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در زمینه دیزل ژنراتورها این شرکت آماده پاسخ گویی به سئوالات شما میباشد.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

دیزل ژنراتور ولوو استمفورد Volvo - Stamford Diesel Generator

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\56685-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\56685-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\56685-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

7576

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش