تماس با ما

دیزل ژنراتور ولوو مکالته VOLVO - Meccalte Genset

توضيح فارسي : دیزل ژنراتور ولوو در توانهای 100KVA تا 700KVA تولید میگردند. شرکت VOLVO علاوه بر تولید اتوبوس موتورهای دیزل خود را تحت مجموعه VOLVO PENTA برای مصارف دیزل ژنراتور عرضه مینماید.
*محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت شناخته شده اند، اما توان دیزل ژنراتورهای ولوو در مقایسه با بسیاری از برندهای مطرح و بزرگ صنعت دیزل ژنراتور بسیار محدودتراست. سقف محدود توان خروجی دیزل ژنراتورهای تولید شده تا 700KVA خود گویای این امر است.
دیزل ژنراتورهای تولید شده از موتور دیزل ولوو قابلیت کوپل با تمام ژنراتورهای یک سر بلبرینگ را دارا هستند. با توجه به استاندارد شدن ژنراتورهای یک سر بلبرینگ در صنعت دیزل ژنراتورها امروزه استفاده از واسط کوپلینگ در تولید و اتصال دیزل و ژنراتور حذف گردیده است.
* ژنراتور مکالته برند ایتالیایی صنعت ژنراتور میباشد. ژنراتورهای مکالته از لحاظ کیفی در رده پایین تری نسبت به ژنراتورهای استمفورد انگلستان و لوری سومر فرانسه قرار دارد. بدیهیست این مقایسه به طور نسبی بوده و هرگز به معنای ضعف ژنراتورهای مکالته نمیباشد. همچنین با توجه به حضور قویتر ژنراتور مکالته در بازار ایران استقبال بیشتری از این برند در مقایسه با ژنراتور لوری سومر صورت گرفته است.
توان ژنراتورهای مکالته Mecc Alte Spa در فرکانس 50 Hz نیز تنها تا 990KVA است .

شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان تولید کننده دیزل ژنراتور طیف کاملی از دیزل ژنراتور با موتور ولوو (VOLVO) و (Alternator) ژنراتورها های استمفورد (Stamford) انگلستان و مکالته (MeccAlte) ایتالیا و ... تولید می نماید.
قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

دیزل ژنراتور ولوو مکالته VOLVO - Meccalte Genset

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\56687-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\56687-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\56687-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6993

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش