تماس با ما

دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد Perkins & Stamford Diesel Generator

توضيح فارسي : دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد در واقع از کوپله موتورهای دیزل پرکینز(Perkins) با ژنراتورهای استمفورد (Stamford) انگلستان تولید میگردند.
شرکت پرکینز در سال 1932 توسط فرانک پرکینز تاسیس گردیده و از آن زمان در زمینه تولید موتورهای دیزل فعالیت مینماید. با توجه به نیاز آن روز جامعه اروپا به تجهیزات کشاورزی، پرکینز فعالیت خود را در زمینه موتورهای دیزل با تمرکز بر کاربریهای کشاورزی شروع کرد. بسیاری از کشاورزان قدیمی ایران نیز این برند را از زمان ورود تراکتورهایی با موتور پرکینز به ایران در ذهن دارند.
پرکینز از سال 1970 تامین کننده اصلی موتورهای دیزل جهت کمپانی کاترپیلار بوده است. با ادامه این همکاریها از سال 1998 پرکینز و کاترپیلار با حفظ برندهای خود رسماً در هم ادغام گردیدند. در حال حاضر این دو برند با تفکیک بازار هدف خود در برخی از موارد محصولاتی را برای یکدیگر تولید میکنند. برای نمونه میتوان به موتورهای سری 2200 ، 2500 و 2800 پرکینز اشاره کرد که شما میتوانید نشان CATERPILLAR را در اکثر قسمتهای مربوط به هسته موتور آن مشاهده کنید. همچنین موتورهای دیزل سری 400 کاترپیلار دقیقاً محصولات شرکت پرکینز هستند که صرفاً با رنگ زرد و با نام کاترپیلار در بازار جهانی توزیع میگردند.

موتورهای دیزل پرکینز را میتوان به سه دسته اصلی زیر طبقه بندی نمود :
- موتور دیزل دریایی: جهت تامین توان کشتیها و قایقهای تفریحی تولید و استفاده میگردند.
- موتور دیزل صنعتی: جهت نصب بر روی ماشین آلات صنعتی همچون، لدرها، لیفتراکها ماشین آلات خردکن و سایر ماشین آلات سنگین استفاده میگردند.
- دیزل های تولید توان: این دیزل ها صرفاً جهت تولید دیزل ژنراتورها استفاده میگردند. شاید مهمترین ویژگی این موتورها در صنعت دیزل ژنراتور، دور ثابت آنها میباشد. البته موتورهای گاز سوز که جهت تولید ژنراتور گازسوز استفاده میشوند نیز در این گروه(تولید توان) قرار دارند.

دیزل پرکینز در رده تولید توان یا همان دیزل ژنراتورها (Power Generation) شامل سریهای زیر میباشند:
- دیزلهای پرکینز سری 400
- دیزلهای پرکینز سری 1000
- دیزلهای پرکینز سری 1100
- دیزلهای پرکینز سری 1300
- دیزلهای پرکینز سری 1500
- دیزلهای پرکینز سری 2000
- دیزلهای پرکینز سری 3000
- دیزلهای پرکینز سری 4000

چرا دیزل های پرکینز اغلب با ژنراتورهای استمفورد کوپل مینمایند؟
دیزلهای پرکینز در شرایط کارکردی سخت محیطی(محیطهای مرطوب و پر گرد و غبار) و نحوه بارگیری بسیار با کیفیت و با دوام عمل میکنند. با توجه به اینکه ژنراتورهای استمفورد نیز از لحاظ کیفیت جزء اولین برند موجود در بازار ایران میباشند، اغلب دیزل های پرکینز را با این ژنراتورهای استمفورد کوپل مینمایند. البته ژنراتورهای لوری سومر نیز در رده ژنراتورهای استمفورد میباشند که متاسفانه حضور بسیار ضعیف تری در بازار ایران داشته اند. دیزل ژنراتورهای پرکینز استمفورد قابلیت تولید توان از 9KVA تا 2500KVA را دارا میباشند.

دیزل پرکینز ایرانی و چینی وجود دارد؟
باید توجه داشته باشید آن چه امروز تحت عنوان پرکینز ایران عرضه میشوند در واقع نتیجه فعالیت خطوط تولیدی هستند که سالها قبل شرکت پرکینز انگلستان آنها را از رده خارج نموده است. موتور سازان ایران با خریداری و نسب آنها هم اکنون در حال تولید این سری موتورها در ایران میباشد. در مورد شرکت LOVOL چین نیز وضعیت به همین منوال میباشد. در حال حاضر پرکینز انگلستان بر روی این خطوط تولید هیچ نظارتی نداشته و قطعات مصرفی آنها نیز توسط خود این شرکتها . این سابقه تاریخی سبب گردیده در برخی موارد، فروشندگان از نام و سابقه پرکینز انگستان سوء استفاده نمایند و این محصولات متفرقه را با نام دیزل ژنراتور پرکینز عرضه نمایند. دیزل های پرکینز ایرانی و چینی از نظر قیمتی نصف دیزل ژنراتورهای پرکینز انگلستان قیمت دارند.
سوء استفاده از نام پرکینز تا آنجا پیش رفت که شرکت Perkins انگلستان هرگونه ارتباطی را با این مجموعه نفی نموده و هرگونه مسئولیتی را در قبال شرکت LOVOL چین که تحت عنوان پرکینز فعالیت مینماید را نفی نموده. شما میتوانید با جستجوی Perkins lovol engines (tianjin) co ltd به صفحه سایت پرکینز در مورد طرح این موضوع برسید.

نکاتی در مورد ژنراتورهای استمفورد:
کارخانه استمفورد یکی از زیر مجموعه های کامینز آمریکا میباشد که در زمینه ژنراتورها فعالیت میکند. که خود نشانی از قدرت و کیفیت محصولات این مجموعه است. نگرانی که در مورد موتورهای دیزل LOVOL چین مطرح شد عیناً در مورد ژنراتورهای استمفورد نیزوجود دارد. ژنراتور Stamford Power و بعضی دیگر از ژنراتورهای ساخت چین در واقع طرحی از ژنراتورهای استمفورد انگلستان میباشد که هیچ گونه ارتباطی با برند استمفورد انگلستان ندارند.
توصیه میشود در هنگام خرید دیزل ژنراتور سعی نمایید خرید از اماکن معتبر (تولید و کوپله کننده دیزل ژنراتور به جای بازرگانیها و وارد کنندگان) را مد نظر قرار دهید و نه صرفاً خرید ارزان قیمت را.

کارخانه شرکت پایور دیزل آسیا دیزل ژنراتورهای خود را با (OEM Certificate) از کمپانی پرکینز انگلستان در ایران تولید مینماید. همچنین شرکت پایور دیزل کلیه خدمات سرویس و نگهداری، تعمیر و اورهال کلیه دیزل ژنراتورهای پرکینز را در سراسر ایران ارائه مینماید.
**در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در مورد دیزل ژنراتورهای پرکینز این شرکت آماده پاسخ گویی به سئوالات شما میباشد.

جهت دسترسی به کاتالوگ فنی هر مدل میتوانید آدرس صفحه زیر را کپی نموده و در هر مدل اطلاعات فنی را دانلود نمایید.

http://www.paivardiesel.ir/product-list.bc?lid=1&catid=13009

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد Perkins & Stamford Diesel Generator

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\56695-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\56695-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\56695-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6275

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش