تماس با ما

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد Cummins & Stamford Diesel Generator

توضيح فارسي : دیزل ژنراتور کامینز به دیزل ژنراتورهایی گفته میشوند که موتور دیزل آنها کامینز میباشد. ژنراتور کوپله شده با این موتور دیزل میتواند از برندهایی همچون استمفورد، مکالته و ... باشد.
دیزل ژنراتورهای کامینز همچون دیزل ژنراتورهای پرکینز در تمامی توانها تولید و به بازار عرضه میگردند. دیزل ژنراتور کامینز_استمفورد در واقع از کوپل(اتصال) موتور دیزل کامینز به ژنراتور استمفورد تولید میگردد. دیزل کامینز(Cummins) اصالتاً یک برند آمریکایی بوده و اکنون در بسیاری از کشورها از جمله انگلیس، برزیل، ژاپن، هند، چین و ... در حال فعالیت و تولید است. شرکت آمریکایی کامینز یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده دیزل در دنیا است.
* آنچه شما در هنگام تهیه موتور کامینز برای ژنراتورهای خود باید به آن توجه داسته باشید این است که بعضی از رده محصولات این شرکت صرفاً در کشور چین و هند تولید میگردد. در نتیجه این محصولات قیمت کمتری در مقایسه با محصولات آمریکایی و انگلیسی کامینز دارند.
دیزل ژنراتورهای تولید شده از دیزل کامینز به دلیل همین فراوانی تولید دارای تنوع مختلف توان و مدل میباشند. در برخی موارد یک مدل موتور دیزل کامینز با نام یکسان و مشابه قادر به تامین توان در دو بازه مختلف میباشد. این تفاوت در توان خروجی دیزل ژنراتورهای تولید شده از دیزلهای کامینز به راحتی میتوان در محصولات تولیدی این کارخانه در چین(کارخانه دانگ فنگ کامینز) مشاهده نمود.
جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

ژنراتور استمفورد :
ژنراتور استمفورد(Stamford) جزء برترین برندهای جهانی موجود و فعال در بازار دیزل ژنراتور ایران میباشد. ژنراتورهای تولیدی این کمپانی جهت کوپل و کاربری در صنعت دیزل ژنراتورها تا توان 3000KVA تولید میگردند. امروزه با تولید ژنراتورهای یک سر بلبرینگ جهت صنعت دیزل ژنراتورها استفاده از ژنراتورهای دو سر بلبرینگ در این صنعت تقریباً منسوخ گردیده است. توجه نمایید که ژنراتور استمفورد علاوه بر انگلستان در کارخانه های مختلفی همچون چین و هند نیز تولید میشوند. قیمت ژنراتورهای استمفورد چینی و هندی در مقایسه با محصولات انگلیسی در رده پایین تری قرار داردند.

* با توجه به نکات بالا پیشنهاد میگردد دیزل ژنراتور خود را از مجموعه های معتبر تولیدی این صنعت در ایران تهیه نمایید. همچنین در صورت امکان حتماً از امکانات زیر ساختی و خدماتی مجموعه تولید کننده بازدید و توانمندی آن را در ارائه خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور تحویلی ارزیابی نمایید.
قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد Cummins & Stamford Diesel Generator

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\57465-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\57465-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\57465-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4015

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش