تماس با ما

دیزل ژنراتور ولوو لوری سومر Volvo - Leroy Somer Diesel Generator

توضيح فارسي : دیزل ژنراتور ولوو لوری سومر از کوپل موتور دیزل ولوو و ژنراتور لوری سومر فرانسه تولید میگردد. کمپانی ولوو از سال 1907 با تولید موتورهای قایق شروع به فعالیت کرد. کمپانی PENTA از سال 1927 کار تامین موتورهای احتراق داخلی (ICEs) برای اتوموبیل های ولوو را به عهده دارد. این دو کمپانی از سال 1935 با هم ادغام و تحت نام تجاری ولوو پنتا (VOLVO PENTA) به فعالیت خود ادامه می دهند. در حال حاضر این دو شرکت در زمینه تولید موتورهای قایقهای تفریحی و تجهیزات تولید نیرو "دیزل ژنراتورها" و سایر موارد مشابه فعالیت میکند.
*دیزل های ساخت این شرکت با توجه به سابقه حضور اتوبوسها و کامیونهای ولوو در ایران دارای زمینه مثبت ذهنی در بین اکثر مردم میباشند. اما باید توجه داشت توان موتورهای دیزل ولوو در کاربری دیزل ژنراتور در مقایسه با بسیاری از برندهای مطرح و بزرگ در این زمینه بسیار محدودتر است. توان دیزلهای VOLVO PENTA در کاربری دیزل ژنراتور تنها از رنج 85 KVA تا 700 KVA است. به عنوان مثال در تولید دیزل ژنراتورهای ولوو در توان 650KVA از موتور دیزل16 لیتری TAD1643GE استفاده میگردد. در حالی که موتور دیزل پرکینز مشابه در همین توان مدل 2806A-E18TAG1A میباشد که دارای حجم موتور 18 لیتر میباشد. این اختلاف حجم موتور بین محصولات ولوو با دیزل های کامینز و پرکینز در اکثر توانها دیده میشود. همین امر سبب ضعف نسبی دیزل ژنراتورهای ولوو در نحوه پاسخ گویی به خصوص در مناطق گرمسیر جنوب ایران گردیده است. البته این موارد در مقایسه با برندهای پرکینز و کامینز مطرح گردیده است و هرگز به معنای عدم کارایی دیزل ژنراتورهای با موتور ولوو نمیباشد.
موتور دیزل ولوو همچون سایر برندهای موتور دیزل میتوان با تمام ژنراتورهای موجود کوپل نمود. با توجه به استاندارد شدن ژنراتورهای یک سربلبرینگ در این صنعت دیگر نیازی به واسط کوپلینگ در تولید دیزل ژنراتور وجود ندارد. در هنگام تهیه دیزل ژنراتور خود از مدل یک سربلبرینگ ژنراتورها استفاده نمایید.
ژنراتورهای لوری سومر نیز از برترین برندهای ژنراتور در دنیا میباشد. شاید بزرگترین ضعف ژنراتور لوری سومر حضور ضعیف آن در بازار ایران در مقایسه با ژنراتورهای مکالته و استمفورد دانست.
با توجه به محدودیت موتورهای دیزل ولوو در توانهای بالا جهت کاربری دیزل ژنراتور از دیزل ژنراتورهای کامینز و پرکینز استفاده میگردد.
شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان تولید کننده دیزل ژنراتور در ایران طیف کاملی از دیزل ژنراتور با موتور دیزل ولوو و ژنراتورهای لوری سومر فرانسه تولید می نماید.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

دیزل ژنراتور ولوو لوری سومر Volvo - Leroy Somer Diesel Generator

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\57468-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\57468-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\57468-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2572

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش