تماس با ما

نمایندگی دیزل ژنراتور پرکینز

توضيح فارسي : شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان نماینده و توزیع کننده دیزل های Perkins انگلستان رنج وسیعی از دیزل ژنراتور با Alternator های Stamford انگلستان تولید می نماید که مدل و لیست آن پیوست می باشد .

تجربه طولانی و دانش پرسنل این شرکت باعث شده تا محصولات تولیدی این شرکت دارای بالاترین کیفیت باشد به گونه ای که این شرکت موفق به اخذ OEM Certiricate از کمپانی Perkins انگلستان گردیده است .

شرح مختصری از کمپانی پرکینز :
کمپانی پرکینز انگلستان در ابتدا (سال 1932) با توجه به نیاز آن روز جامعه اروپا فعالیت خود را در زمینه موتورهای دیزل با قدرت و دور بالا مخصوص کاربریهای کشاورزی شروع کرد.

کمپانی پرکینز از سال 1970 به عنوان تامین کننده اصلی موتورهای دیزل کمپانی CATERPILLAR آمریکا بوده است. Perkins انگلستان در ادامه فعالیتهایش از سال 1980 به طور رسمی به عنوان همکار CAT در حال فعالیت است. این دو شرکت با ادغام در یکدیگر سیاست تقسیم بازار را برای هم افزایی بیشتر و حضوری قدرتمندتر در سراسر دنیا در پیش گرفته اند. کمپانی کترپیلار و پرکینز برخی از رده محصولات را برای یکدیگر تولید مینمایند. شما با دقت در برخی از رده محصولات پرکینز (سریهای 2000) میتوانید لوگو CAT را بر روی موتور دیزل پرکینز مشاهده کنید و نیز بالعکس.

یکی از کاربریهای عمده موتورهای دیزل پرکینز تولید موتورهای دیزل تخصصی جهت کاربری تولید برق یا همان دیزل ژنراتور (Power Generation) میباشد. دیزل ژنراتورهای پرکینز به دلیل تمرکز بر ماهیت تولید توان قابلیتهای بسیار خوبی را در شرایط مختلف بارگیری از خود نشان میدهند. این قابلیتها سبب برتری کامل دیزل ژنراتورهای پرکینز را در مقایسه با بسیاری از برندهای جا افتاده (که گاهاً از صنعت ماشین سازی و ... ) وارد بخش تولید مولد دیزل شده اند گردیده است.

آگاهی و اطمینان از این امر بسیار ساده است. با مراجعه به سایت رسمی این شرکتها متوجه محدودیت در توان خروجی موتورهای دیزل جهت کاربری Power Generation آنها خواهید شد. همچنین میتوانید با انتخاب دو موتور مشابه و بارگیری از آنها (توسط Load Bank) به واقعیتهای بسیاری در این زمینه دست یابید.

البته این برتری از سایر کمپانیها دلیل بر ضعف تولیدات آنها نیست. اغلب این شرکتها در زمینه همان محصولاتی که تولید کننده تخصصی آن میباشند و با آن شناخته میشوند دارای برتریهای لازم و بی چون و چرا هستند.

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر این مجموعه آماده پاسخ گویی به سئوالات شما میباشند.قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

نمایندگی دیزل ژنراتور پرکینز

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\58550-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\58550-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\58550-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3237

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش