تماس با ما

سرویس وتعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

توضيح فارسي : تعمیر، سرویس و نگهداری صحیح دیزل ژنراتور بر عملکرد و دوام دیزل ژنراتور تاثیر به سزایی دارد. در تعمیر دیزل ژنراتور وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصلی و امکانات سخت افزاری (همچون دستگاه دیاگ و دستگاه تست نهایی و ... ) بسیار مهم است.
موضوع سرویس و نگهداری دقیق، با توجه به حیاتی بودن دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی یا اضطراری هر مجموعه در مواقع بحران، اهمیت فراوانی دارد. سرویس صحیح و به موقع دیزل ژنراتورها علیرغم وجود بار مالی سبب کاهش و حتی از بین رفتن هزینه های تعمیر در بلند مدت میگردد.
همانطور که گفته شد در خصوص انجام تعمیرات دیزل ژنراتور همچون هر وسیله دیگر، تامین قطعات اصلی یک اصل مهم در انجام صحیح و اطمینان از اثر بخش بودن تعمیرات است. متاسفانه عدم تامین قطعات اصلی از سوی برخی فروشندگان غیر مسئول خسارات سنگینی را به صاحبان کالا و شرکتهای بزرگ وارد کرده است. مثالی کوچک در این زمینه، تامین یک تسمه موتور دیزل پرکینز غیر استاندارد سبب اعمال فشار بیشتر بر محور پمپ آب (Water Pump) و بریده شدن آن گردیده بود. در حالی که هزینه یک واتر پمپ چند ده برابر قیمت یک تسمه میباشد. متاسفانه اکثر خرابی های ناشی از لوازم یدکی غیر استاندارد در تعمیرات و سرویس دستگاه بعد از مدتی کارکرد دیزل ژنراتور، خود را نشان داده و در فاصله کوتاه پس از تعمیر در کارکرد موتور قابل مشاهده نمیباشند.
همچنین وجود دانش فنی در عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتورها سبب کاهش بسیاری در هزینه ها میگردد. عدم استفاده از متون مرجع و کتب فنی کارخانه سازنده در عیب یابی مرحله به مرحله سبب ایجاد برخی دوباره کاریها در روند عیب یابی و تعمیرات دستگاه میگردد.
موارد این چنینی در امر تعمیر و سرویس دیزل ژنراتورها بسیار رخ داده است. زیرا بسیاری از قطعات غیر اصلی بسیار مشابه قطعات اصلی تولید و برای برطرف نمودن هرگونه سوءظن با قیمتهای نزدیک به قیمت قطعات اصلی دیزل ژنراتور عرضه میگردند.

اطمینان در سرویس و تعمیرات دیزل ژنراتور را با خرید از نمایندگیهای رسمی تجربه کنید!
پایور دیزل آسیا با استفاده از سی سال تجربه در زمینه دیزل ژنراتور از سال 2008 به عنوان تولید کننده رسمی دیزل ژنراتورهای پرکینز به صورت انبوه و ارائه خدمات آن در ایران در حال فعالیت می باشد. وجود پرسنل با تجربه ، دانش فنی به روز در کنار زیر ساختهای نرم افزاری و سخت افزاری و کانالهای قوی تامین قطعات اصلی، این مجموعه را قادر به ارائه تمام خدمات پشتیبانی و تعمیرات اساسی جهت انواع دیزل ژنراتور کرده است.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در این زمینه این شرکت آماده پاسخ گویی به سئوالات شما میباشد.


قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام دیزل ژنراتور کوپله :

سرویس وتعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

عکس کوچک 1 :

files\8389\Products\67695-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8389\Products\67695-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8389\Products\67695-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4192

پایور دیزل آسیا
پایور دیزل آسیا اجاره دیزل ژنراتور تعمیر و سرویس و نگهداری خدمات پس از فروش