کاور دیزل ژنراتور

تولید کننده دیزل ژنراتور بی صدا Silent Canopy Producer

دیزل ژنراتور بیصدا (سایلنت) در واقع دیزل ژنراتوری است که با یک کاور بیصدا که در اصطلاح به آن کانوپی سایلنت گویند، پوشیده شده است.

دیزل ژنراتور بیصدا

دیزل ژنراتور بیصدا در تمامی توانها تولید می گردد. در برخی موارد افراد بر این باورند که بیصدا نمودن دیزل ژنراتور یا به عبارتی قرار دادن آن در داخل کانوپی سایلنت سبب کاهش توان خروجی دستگاه میگردد. باید توجه داشته باشید که این امر باور به طور کلی غلط میباشد. اما این مطلب از آنجا سرچشمه میگرد که برخی افراد سودجو اغلب به دلیل آشنا نبودن و نیز در برخی موارد با هدف کاهش هزینه های تولید اقدام به بیصدا نمودن دیزل ژنراتور آن هم به صورت غیر استاندارد می نمایند.

پایور دیزل آسیا تولید کننده دیزل ژنراتور بیصدا

شرکت پایور دیزل آسیا بزرگترین تولید کننده دیزل ژنراتور بی صدا (Silent Canopy) در ایران می باشد. این کاور ها برای انواع دیزل ژنراتور در سایز های مختلف با رعایت الزامات مورد نیاز جهت کاهش هرچه بیشتر صدای دیزل ژنراتور تولید می گردند. در زمینه دیزل ژنراتور بیصدا میتوان به رضایت نامه های مراکزی چون، بانک مرکزی، بانک قوامین، شرکت گلد ایران و …. اشاره نمود.

برخی از مازایای این کاورهای بیصدا به شرح ذیل می باشند :

  1. پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک برای کلیه قطعات فلزی
  2. ماژولار بودن کلیه کانوپی های بیصدا جهت دیزل ژنراتورها تا سایز 700KVA
  3. نصب درب های مناسب در دو طرف کانوپی جهت دسترسی آسان به دیزل ژنراتور
  4. نصب قلاب مناسب و تک نقطه ای جهت حمل و نقل آسان دیزل ژنراتور بی صدا
  5. استفاده از دستگاههای CNC با دقت بالا جهت برش و سوراخکاری قطعات استفاده شده بر روی کانوپی دیزل ژنراتور سایلنت
  6. استفاده از عایقهای صوتی و حرارتی درجه یک با ضریب جذب حداکثری صدا جهت افزایش اثر کانوپی سایلنت
  7. کاهش صدای دیزل ژنراتور تا سطح 75db الی 85db برای دیزل ژنراتورهای سایزهای مختلف

ضرورت استفاده از دیزل ژنراتور بی صدا

دیزل ژنراتور های بی صدا با توجه هرچه بیشتر به آلودگی های صوتی امروزه اهمیت دو چندان یافته اند. به خصوص در پروژه های عمرانی و ساختمانی داخل شهر ها، بیمارستان ها، هتل ها، مراکز تجاری و رفاهی و … حداقل بودن صدای دیزل ژنراتور در هنگام کارکرد بسیار مورد اهمیت می باشد. همچنین دیزل ژنراتور های بی صدا به واسطه مجهز بودن به کانوپی سایلنت جهت قرار گیری در فضای آزاد نیازی به محافظت و تمهید خاص دیگری ندارند.

جهت اطلاع از ویژگیهای کانوپیهای دیزل ژنراتور سایلنت به صورت تصویری میتوانید به لینک انتهای صفحه در قسمت “اطلاعات بیشتر” مراجعه فرمایید.

http://www.paivardiesel.ir/%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AA

** این شرکت آماده بازدید کلیه نمایندگان و کارشناسان فنی جهت اطلاع از توانمندیهای تولیدی و کیفیت محصولات خود از جمله دیزل ژنراتور بی صدا در کارخانه شرکت پایور دیزل آسیا میباشد.

لینک قبلی مقاله : https://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=58536

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *