دیزل ژنراتور ولوو مکالته

دیزل ژنراتور ولوو مکالته VOLVO – Meccalte Genset

دیزل ژنراتور ولوو در توان های 100KVA تا 700KVA تولید می گردند. شرکت VOLVO علاوه بر تولید اتوبوس موتور های دیزل خود را تحت مجموعه VOLVO PENTA برای مصارف دیزل ژنراتور عرضه می نماید.
*محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت شناخته شده اند، اما توان دیزل ژنراتور ولوو در مقایسه با بسیاری از برند های مطرح و بزرگ صنعت دیزل ژنراتور بسیار محدودتر است. سقف محدود توان خروجی دیزل ژنراتورهای تولید شده تا 700KVA خود گویای این امر است.

لیست دیزل ژنراتور ولوو

کوپل دیزل ولوو با ژنراتور ( آلترناتور )

دیزل ژنراتور های تولید شده از موتور دیزل ولوو قابلیت کوپل با تمام ژنراتور های یک سر بلبرینگ را دارا هستند. با توجه به استاندارد شدن ژنراتورهای یک سر بلبرینگ در صنعت دیزل ژنراتور ها امروزه استفاده از واسط کوپلینگ در تولید و اتصال دیزل و ژنراتور حذف گردیده است.

ژنراتور مکالته ساخت کشور ایتالیا

ژنراتور مکالته برند ایتالیایی صنعت ژنراتور می باشد. ژنراتور های مکالته از لحاظ کیفی در رده پایین تری نسبت به ژنراتور های استمفورد انگلستان و لوری سومر فرانسه قرار دارد. بدیهی است این مقایسه به طور نسبی بوده و هرگز به معنای ضعف ژنراتورهای مکالته نمیباشد. همچنین با توجه به حضور قویتر ژنراتور مکالته در بازار ایران استقبال بیشتری از این برند در مقایسه با ژنراتور لوری سومر صورت گرفته است.
توان ژنراتورهای مکالته Mecc Alte Spa در فرکانس 50 Hz نیز تنها تا 990KVA است .

تولید کننده دیزل ژنراتور ولوو مکالته

شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان تولید کننده دیزل ژنراتور طیف کاملی از دیزل ژنراتور با موتور ولوو (VOLVO) و (Alternator) ژنراتورها های استمفورد (Stamford) انگلستان و مکالته (MeccAlte) ایتالیا و … تولید می نماید.

مطالب مرتبط

1 دیدگاه در “دیزل ژنراتور ولوو مکالته VOLVO – Meccalte Genset

علی اصغر محمدی

خسته نباشید بابت مطلب خوبتون
امیدوارم موفق باشید همکار عزیز
به ما هم سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *