قیمت کانوپی سایلنت

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد Cummins & Stamford Diesel Generator

دیزل ژنراتور کامینز به دیزل ژنراتور هایی گفته می شوند که موتور دیزل آنها کامینز می باشد. ژنراتور کوپله شده با این موتور دیزل میتواند از برند هایی همچون استمفورد، مکالته و … باشد.

کوپل دیزل کامینز و ژنراتور استمفورد

دیزل ژنراتور های کامینز همچون دیزل ژنراتور های پرکینز در تمامی توان ها تولید و به بازار عرضه میگردند. دیزل ژنراتور کامینز استمفورد در واقع از کوپل (اتصال) موتور دیزل کامینز به ژنراتور استمفورد تولید می گردد. دیزل کامینز(Cummins) اصالتاً یک برند آمریکایی بوده و اکنون در بسیاری از کشورها از جمله انگلیس، برزیل، ژاپن، هند، چین و … در حال فعالیت و تولید است. شرکت آمریکایی کامینز یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دیزل در دنیا است.
* آنچه شما در هنگام تهیه موتور کامینز برای ژنراتور های خود باید به آن توجه داشته باشید این است که بعضی از رده محصولات این شرکت صرفاً در کشور چین و هند تولید میگردد. در نتیجه این محصولات قیمت کمتری در مقایسه با محصولات آمریکایی و انگلیسی کامینز دارند.
دیزل ژنراتور های تولید شده از دیزل کامینز به دلیل همین فراوانی تولید دارای تنوع مختلف توان و مدل می باشند. در برخی موارد یک مدل موتور دیزل کامینز با نام یکسان و مشابه قادر به تامین توان در دو بازه مختلف می باشد. این تفاوت در توان خروجی دیزل ژنراتور های تولید شده از دیزل های کامینز به راحتی میتوان در محصولات تولیدی این کارخانه در چین(کارخانه دانگ فنگ کامینز) مشاهده نمود.
جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

ژنراتور استمفورد :

ژنراتور استمفورد(Stamford) جزء برترین برندهای جهانی موجود و فعال در بازار دیزل ژنراتور ایران می باشد. ژنراتور های تولیدی این کمپانی جهت کوپل و کاربری در صنعت دیزل ژنراتور ها تا توان 3000KVA تولید میگردند. امروزه با تولید ژنراتور های یک سر بلبرینگ جهت صنعت دیزل ژنراتور ها استفاده از ژنراتور های دو سر بلبرینگ در این صنعت تقریباً منسوخ گردیده است. توجه نمایید که ژنراتور استمفورد علاوه بر انگلستان در کارخانه های مختلفی همچون چین و هند نیز تولید می شوند. قیمت ژنراتورهای استمفورد چینی و هندی در مقایسه با محصولات انگلیسی در رده پایین تری قرار داردند.

* با توجه به نکات بالا پیشنهاد میگردد دیزل ژنراتور خود را از مجموعه های معتبر تولیدی این صنعت در ایران تهیه نمایید. همچنین در صورت امکان حتماً از امکانات زیر ساختی و خدماتی مجموعه تولید کننده بازدید و توانمندی آن را در ارائه خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور تحویلی ارزیابی نمایید.

وب سایت رسمی استمفورد : STAMFORD

لینک قبلی مقاله : https://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=57465

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *