قیمت کانوپی سایلنت

دیزل ژنراتور کامینز مکالته | Cummins – MeecAlte Diesel Generator

دیزل ژنراتور کامینز مکالته ،شامل کوپله موتور دیزل کامینز با ژنراتور مکالته ایتالیا است .
شرکت آمریکایی انگلیسی کامینز (Cummins) یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده موتور دیزل در دنیا است . کارخانه های این شرکت در بسیاری از کشور ها از جمله هند ،برزیل ،چین و … در حال فعالیت است .

آنچه شما در هنگام تهیه موتور کامینز برای ژنراتور های خود باید به آن توجه داشته باشید این است که بعضی از محصولات این شرکت صرفاً در کشور هند و چین تولید می شود .

** با توجه به نکات بالا پیشنهاد میگردد برای خرید دیزل ژنراتور خود از مجموعه های معتبر این صنعت در ایران اقدام نمایید .
البته توان دیزل ژنراتور هایی که با ژنراتور های مکالته (MeccAlte) کوپله می شوند به دلیل محدویت ژنراتور های مکالته از لحاظ توان خروجی ،تنها تا توان 990 KVA میباشد.

** توجه داشته باشید که محدودیت در بازه توان ها بیانگر ضعف در کیفیت و توان خروجی این ژنراتور ها نیست .بلکه به طور نسبی این شرکت در مقایسه با سایر تولید کنندگان ژنراتور سازی برتر همچون استمفورد انگلستان (STAMFORD) و لوری سومر (Lory Somer) فرانسه دارای گستردگی کمتری است.

با توجه به محدودیت توان خروجی ژنراتور های مکالته قیمت ژنراتور های مکالته در مقایسه با ژنراتور های استمفورد و لوری سومر انگلستان کم تر می باشد .

شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان کوپله کننده دیزل ژنراتور در ایران طیف کاملی از دیزل ژنراتورهای کامینز مکالته را تولید می نماید .

لینک قبلی مقاله : https://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=58543

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *