سرویس و نگهداری

سرویس و تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

تعمیر، سرویس و نگهداری صحیح دیزل ژنراتور بر عملکرد و دوام دیزل ژنراتور تاثیر به سزایی دارد. در تعمیر دیزل ژنراتور وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصلی و امکانات سخت افزاری (همچون دستگاه دیاگ و دستگاه تست نهایی و … ) بسیار مهم است.

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

موضوع سرویس و نگهداری دقیق، با توجه به حیاتی بودن دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی یا اضطراری هر مجموعه در مواقع بحران، اهمیت فراوانی دارد. سرویس صحیح و به موقع دیزل ژنراتور ها علیرغم وجود بار مالی سبب کاهش و حتی از بین رفتن هزینه های تعمیر در بلند مدت میگردد.
همانطور که گفته شد در خصوص انجام تعمیرات دیزل ژنراتور همچون هر وسیله دیگر، تامین قطعات اصلی یک اصل مهم در انجام صحیح و اطمینان از اثر بخش بودن تعمیرات است. متاسفانه عدم تامین قطعات اصلی از سوی برخی فروشندگان غیر مسئول خسارات سنگینی را به صاحبان کالا و شرکت های بزرگ وارد کرده است. مثالی کوچک در این زمینه، تامین یک تسمه موتور دیزل پرکینز غیر استاندارد سبب اعمال فشار بیشتر بر محور پمپ آب (Water Pump) و بریده شدن آن گردیده بود. در حالی که هزینه یک واتر پمپ چند ده برابر قیمت یک تسمه می باشد. متاسفانه اکثر خرابی های ناشی از لوازم یدکی غیر استاندارد در تعمیرات و سرویس دستگاه بعد از مدتی کارکرد دیزل ژنراتور، خود را نشان داده و در فاصله کوتاه پس از تعمیر در کارکرد موتور قابل مشاهده نمی باشند.
همچنین وجود دانش فنی در عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتور ها سبب کاهش بسیاری در هزینه ها می گردد. عدم استفاده از متون مرجع و کتب فنی کارخانه سازنده در عیب یابی مرحله به مرحله سبب ایجاد برخی دوباره کاری ها در روند عیب یابی و تعمیرات دستگاه می گردد.
موارد این چنینی در امر تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور ها بسیار رخ داده است. زیرا بسیاری از قطعات غیر اصلی بسیار مشابه قطعات اصلی تولید و برای برطرف نمودن هرگونه سوءظن با قیمت های نزدیک به قیمت قطعات اصلی دیزل ژنراتور عرضه میگردند.

اطمینان در سرویس و تعمیرات دیزل ژنراتور

اطمینان در سرویس و تعمیرات دیزل ژنراتور را با خرید از نمایندگی های رسمی تجربه کنید!
پایور دیزل آسیا با استفاده از سی سال تجربه در زمینه دیزل ژنراتور از سال 2008 به عنوان تولید کننده رسمی دیزل ژنراتور های پرکینز به صورت انبوه و ارائه خدمات آن در ایران در حال فعالیت می باشد. وجود پرسنل با تجربه ، دانش فنی به روز در کنار زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری و کانال های قوی تامین قطعات اصلی، این مجموعه را قادر به ارائه تمام خدمات پشتیبانی و تعمیرات اساسی جهت انواع دیزل ژنراتور کرده است.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در این زمینه این شرکت آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشد.

https://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=67695

مطالب مرتبط

3 دیدگاه در “سرویس و تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

نام *رییسی .شرکت اپادانا سرام.09123218541

سلام درخواست خرید چند قطعه به همراه حصور کارشناس در شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *