سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور بر عملکرد و دوام دیزل ژنراتور تاثیر به سزایی دارد. در تعمیر دیزل ژنراتور وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصلی و امکانات سخت افزاری (همچون دستگاه دیاگ و دستگاه تست نهایی و … ) بسیار مهم است.

موضوع سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور، با توجه به حیاتی بودن دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی یا اضطراری هر مجموعه در مواقع بحران، اهمیت فراوانی دارد. سرویس صحیح و به موقع دیزل ژنراتور ها علیرغم وجود بار مالی سبب کاهش و حتی از بین رفتن هزینه های تعمیر در بلند مدت می گردد.

اطمینان در سرویس و تعمیرات دیزل ژنراتور را با خرید از نمایندگی های رسمی تجربه کنید!
پایور دیزل آسیا با استفاده از سی سال تجربه در زمینه دیزل ژنراتور از سال 2008 به عنوان تولید کننده رسمی دیزل ژنراتور های پرکینز به صورت انبوه و ارائه خدمات آن در ایران در حال فعالیت می باشد.

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

خدمات سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

ارائه خدمات دیزل ژنراتور و اعزام کارشناس به سراسر ایران

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

تأمین لوازم یدکی دیزل ژنراتور :

همانطور که گفته شد در خصوص انجام تعمیرات دیزل ژنراتور همچون هر وسیله دیگر، تامین قطعات اصلی یک اصل مهم در انجام صحیح و اطمینان از اثر بخش بودن تعمیرات است. متاسفانه عدم تامین قطعات اصلی از سوی برخی فروشندگان غیر مسئول خسارات سنگینی را به صاحبان کالا و شرکت های بزرگ وارد کرده است. مثالی کوچک در این زمینه، تامین یک تسمه موتور دیزل پرکینز غیر استاندارد سبب اعمال فشار بیشتر بر محور پمپ آب (Water Pump) و بریده شدن آن گردیده بود. در حالی که هزینه یک واتر پمپ چند ده برابر قیمت یک تسمه می باشد. متاسفانه اکثر خرابی های ناشی از لوازم یدکی غیر استاندارد در تعمیرات و سرویس دستگاه بعد از مدتی کارکرد دیزل ژنراتور، خود را نشان داده و در فاصله کوتاه پس از تعمیر در کارکرد موتور قابل مشاهده نمی باشند.

گاهاً دیده شده که عدم تامین به موقع لوازم یدکی اصلی دیزل ژنراتور ها موجب بروز خسارت های جبران ناپذیری به کارفرمایان شده است.
شرکت پایور دیزل آسیا با توجه دارا بودن Perkins OEM Certificate در زمینه تولید دیزل زنراتور در ایران، سوابق چندین ساله خود در صنعت دیزل ژنراتور و نیز دارا بودن ارتباطات قوی، شایسته و کارآمد در داخل و خارج کشور آماده تامین کلیه لوازم یدکی دیزل ژنراتور های پرکینز در سراسر ایران میباشد.

دوره آموزش اپراتوری دیزل ژنراتور

اگر قصد دارید در کار اپراتوری و سرویس نگهداری دیزل ژنراتور استاد بشین در این دوره شرکت کنید

دانش فنی در سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور :

وجود دانش فنی در عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتور ها سبب کاهش بسیاری در هزینه ها می گردد. عدم استفاده از متون مرجع و کتب فنی کارخانه سازنده در عیب یابی مرحله به مرحله سبب ایجاد برخی دوباره کاری ها در روند عیب یابی و تعمیرات دستگاه می گردد.
موارد این چنینی در امر تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور ها بسیار رخ داده است. زیرا بسیاری از قطعات غیر اصلی بسیار مشابه قطعات اصلی تولید و برای برطرف نمودن هرگونه سوءظن با قیمت های نزدیک به قیمت قطعات اصلی دیزل ژنراتور عرضه میگردند.

تأمین لوازم یدکی دیزل ژنراتور

تأمین لوازم یدکی دیزل ژنراتور و به طور کلی خدمات پس از فروش آن یکی از الزامات اساسی جهت خلق آرامش ذهنی مضاعف برای خریداران می باشد.

ارائه قیمت مناسب با حذف واسطه ها و کالای اصل همراه با ضمانت

لوازم یدکی دیزل ژنراتور :

لوازم یدکی دیزل ژنراتور و به طور کلی خدمات پس از فروش آن یکی از ارکان تاثیر گذار در خرید دیزل ژنراتور می باشد .
این مسئله با توجه به کارکرد دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی و اضطراری توان، اهمیتی دو چندان پیدا می کند .به دفعات دیده شده که عدم تامین قطعات اصلی از سوی فروشندگان غیر مسئول خسارات زیادی به صاحبان کالا و شرکت های بزرگ وارد کرده است.

شرکت پایور دیزل آسیا علاوه بر سوابق و تجربیات چندین ساله خود از سال 2008 به عنوان نماینده رسمی پرکینز در زمینه تولید انبوه دیزل ژنراتور در ایران مشغول فعالیت است. دانش فنی ،تجربیات چندین ساله ،ارتباطات قوی در داخل و خارج از کشور و نیز وجود انبار پشتیبانی از قطعات پر مصرف سبب شده که این شرکت انواع لوازم یدکی دیزل ژنراتور ها را در اسرع وقت در اختیار صاحبان صنعت و محصولات این شرکت در سراسر کشور قرار دهد.
این شرکت آماده ارائه خدمات پشتیبانی به دارندگان تمام محصولات پرکینز در سراسر ایران می باشد .

لوازم یدکی دیزل ژنراتور

تست بار دیزل ژنراتور با دستگاه Load Bank

تست دیزل ژنراتور پیش از تحویل دستگاه مهمترین بخش فرآیند فروش دیزل ژنراتور می باشد.

تست بار دیزل ژنراتور با روشن خاموش کردن عادی متفاوت می باشد. در این حالت دستگاه دیزل ژنراتور را به یک مصرف کننده متناسب با توان دستگاه اتصال می دهند. این مصرف کننده توان در اصطلاح Load Bank گویند. پس از روشن نمودن دستگاه و رسیدن به حالت کارکردی با گرفتن بار از دستگاه توسط Load Bank نحوه و روند پاسخ گویی دیزل ژنراتور به بارهای مختلف کاملاً مشخص میگردد.

تست بار دیزل ژنراتور پیش از خرید به خصوص در مورد دیزل ژنراتور های دست دوم میتواند کارایی و توان دیزل ژنراتور دست دوم را مشخص کند.

آموزش غیر حضوری اپراتوری دیزل ژنراتور

آموزش های مفید در زمینه اپراتوری دیزل ژنراتور برای شاغلین این صنعت

دیاگ دیزل ژنراتور :

دیاگ دیزل ژنراتور های پرکینز یکی دیگر از خدمات شرکت پایور دیزل آسیا جهت پشتیبانی کامل دیزل ژنراتور های پرکینز و خلق اطمینانی مضاعف برای صاحبان کالاهای خود در سرتاسر ایران می باشد.

انجام دیاگ دیزل ژنراتور های پرکینز و به طور کلی دیاگ دیزل ژنراتور ها نیاز به ابزار سخت افزاری و دانش فنی مختص به خود می باشد. به همین علت فقط و تنها شرکت های توانمند قادر به انجام خدمات دیاگ دیزل زنراتور های پرکینز در ایران می باشند. همین مطلب نیز میتواند معیاری برای سنجش و ارزیابی شما در انتخاب مجموعه مقابلتان باشد. اغلب تعمیرکاران و فروشندگان واسط قادر به انجام سرویس دیاگ دیزل ژنراتور نمیباشند و با ارتباط گرفتن با شرکتهای اصلی این صنعت در ایران اقدام به رفع مشکلات خود مینمایند.

پایور دیزل آسیا به واسطه داشتن امکانات سخت افزاری، دانش فنی و پرسنل با تجربه، موفق به اخذ Perkins OEM Certificate از کمپانی پرکینز انگلستان در زمینه دیزل ژنراتور گردیده است که خود گویای توانمندیها و دانش فنی این مجموعه می باشد.

دیاگ دیزل ژنراتور یکی از عوامل موثر در عملکرد و طول عمر دستگاه و به خصوص میزان مصرف سوخت آن می باشد.

این شرکت آماده ارائه تمامی خدمات دیزل ژنرتور و نیز دیاگ دیزل ژنراتور پرکینز و خدمات نگهداری و تعمیر آن در سراسر ایران می باشد.

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

هر کجای ایران که باشید کارشناس های شرکت پایور دیزل آسیا اعزام خواهند شد

هیتر دیزل ژنراتور :

هیتر با خاموش شدن موتور دیزل شروع به کار میکند .این قطعه با گرم کردن آب موجود در موتور وظیفه آماده به کار نگه داشتن موتور دیزل ژنراتور را به عهده دارد .همچنین در دماهای پایین محیط ،زمان رسیدن دیزل ژنراتور به دور و توان مطلوب افزایش میابد لذا هیتر تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش زمان رسیدن به مرحله بارگیری از دیزل ژنراتور دارد.

با استفاده از هیتر استهلاک موتور در لحظه استارت به شدت کاهش میدهد .به طور کلی استفاده از هیتر سبب افزایش عمر و کاهش تعداد تعمیرات در دوره های زمانی می شود.
استفاده از هیتر در مناطق سرد سیر و در دماهای پایین الزامیست .باید توجه داشت که اندازه و توان هیتر با توجه به قدرت و ابعاد موتور دیزل تعیین می شود.

هیتر دیزل ژنراتور

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صابری
صابری

سلام لطفاً جواب بدین ما ضدیخ استفاده می کنیم برای موتور ولی بازم یخ زده در دمای -15 درجه علتش چی میتونه باشه خیلی فوری نیاز به کمک و راهنمایی دارم احتمالش هست از ضد یخ باشه یا باید هیتر روشن میزاشتیم؟

صابری
صابری

ممنون از پاسختون لطفاً بگین زمان تعویض ضد یخ به چه صورت هست ؟

سلمان
سلمان

استفاده از هیتر برای دیزل ژنراتور الزامیه ؟ دمای اتاق توی زمستان تا -5 شاید برسه

سلمان
سلمان

هیتر یه المنتی هست که آبو گرم میکنه چیز خاصی نداره بین مسیر آب رادیاتور و ورودی موتور قرار میگیره فقط انواع خاصی داره که من نمی دونم کدوم باید استفاده بشه و مرغوب تره ؟

محسن شاکری
محسن شاکری

سلام من پارت نامبر فیلتر هوا دیزل ژنراتور ولوو ندارم آیا با مدل موتور میشه سفارش داد ؟ اصلا زمان تعویض فیلتر هوا کی هست راهنمایی کنید اطلاعاتی در این زمینه ندارم دیزل ژنراتور زیاد روشن نشده در زمانی که دست من بوده نفر قبل که تحویل داد گفت تازه سرویس نگهداری کرده

جمالی
جمالی

هیتر دیزل ژنراتور کدوم قسمت میشه نمیدونیم برای دستگاه ما گرمکن داره یا نداره ؟

11
0
در گفت و گو این مقاله شرکت کنیدx