قیمت کانوپی سایلنت

دیزل ژنراتور ولوو استمفورد Volvo – Stamford Diesel Generator

دیزل ژنراتورهای با موتور دیزل ولوو (VOLVO PENTA)

دیزل ژنراتور ولوو استمفورد در واقع از کوپل موتورهای دیزل ولوو با ژنراتور های استمفورد تولید می گردند که دارای حداکثر توان خروجی 700KVA می باشند. اساساً برند ولوو در مقایسه با سایر برند های دیزل مطرح دنیا همچون پرکینز و کامینز از نظر توان خروجی بسیار محدود می باشد.

دیزل ژنراتور ولوو در ایران

دیزل ژنراتور های ولوو در ایران به دلیل سابقه ذهنی مثبت مردم از اتوبوس های ساخت این شرکت، علیرغم برخی ضعف هایشان به خصوص در توان های بالا باز هم با استقبال خوبی روبه رو شده اند.
شاید بتوان به عنوان نمونه به دیزل ژنراتور با موتور TAD1643GE با توان خروجی 700KVA در حالت استند بای اشاره نمود. حجم این موتور دیزل معادل 16 لیتر می باشد، حال آنکه موتور دیزل پرکینز مشابه مدل 2806A-E18TAG1A دارای حجم موتور 18 لیتر میباشد. البته حجم موتور دیزل تنها عامل موثر بر کیفیت دستگاه نبوده و پارامترهای دیگری نیز بر روی کیفیت دستگاه موثر است. اما این حجم موتور تفاوت چشم گیری را در نحوه پاسخ گویی این دو دیزل ژنراتور ایجاد میکند.
شما میتوانید با مقایسه دیزل ژنراتور ولوو و دیزل ژنراتور پرکینز هم توان(ویا کامینز انگلیسی هم توان) در شرایط تست(Load Bank) به دید کامل از میزان اختلاف این دو برند دست یابید.

ژنراتور استمفورد

در مورد ژنراتور استمفورد کافیست بدانید که این برند در حال حاضر برترین و فعالترین برند ژنراتور موجود در بازار ایران میباشد. البته باید توجه نمود که برند استمفورد علاوه بر انگلستان در دو کشور چین و هند نیز تولید میگردند! لذا هنگام تهیه این ژنراتور حتماً مجموعه مقابل خود و نیز کالای مورد نظر را ارزیابی و از اصالت آن اطمینان یابید.
شاید یکی از مطمئن ترین راههای موجود بازدید از کارخانه شرکت های تولید کننده(و نه انبار بازرگانان این صنف) باشد.
همچنین علاوه بر ژنراتورهای استمفورد، دیزل ژنراتورهای با موتور دیزل ولوو را میتوان با سایر ژنراتورها همچون مکالته ایتالیا، لوری سومر فرانسه و … کوپل نمود. این امکان برای تمام دیزلهای صنعت دیزل ژنراتور وجود دارد.

تولید کننده دیزل ژنراتور ولوو در ایران

شرکت پایور دیزل آسیا تولید کننده تمام رده دیزل ژنراتور های ولوو در ایران میباشد. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در زمینه دیزل ژنراتورها این شرکت آماده پاسخ گویی به سئوالات شما میباشد.

لینک قبلی مقاله : http://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=56685

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *