لایت تاور

برج نور یا لایت تاور

شرکت پایور دیزل آسیا تولید کننده برج نور دیزلی در ایران می باشد. این دستگاه به صورت پرتابل طراحی شده است و قابلیت حمل آن با ماشین یدک کش امکان پذیر می باشد. این برج نور به وسطه یک موتور دیزلی در توان مشخص ژنراتور را چرخانده و تولید جریان الکتریسیته می کند و تمامی معتلقات درون کانوپی سایلنت ساخت این شرکت تعبیه شده است تا علاوه بر حمل استاندارد و بدون خطر، صدای دستگاه را نیز تا حد زیادی (70db) کاهش دهد.

این دستگاه در انواع 9 و 15 متری ساخته می شود و بالابر به صورت دستی توسط شخص اپراتور کنترل می شود. این دستگاه در شب قابلیت روشنایی فوق العاده ای داشته و مساحت زیادی را میتواند روشن کند. در فیلم انتهای همین صفحه شما می توانید قدرت روشنایی این دستگاه را در شب ببنید.

در کناره های کانوپی دستگاه برج نور پریز هایی در نظر گرفته شده که قابلیت برق رسانی در کنار روشنایی را فراهم کرده است. در ساخت این دستگاه از برد کنترلر جهت ایجاد تنظیمات مورد نظر برای خود دستگاه دیزل ژنراتور و همچنین از فیوز هایی که در تابلو کنترل این دستگاه موجود است امکان روشن و خاموش کردن لامپ های LED را به صورت یکجا و یا تک تک فراهم کرده است.

در سیستم تعلیق این دستگاه از سیستم تورشن و یا ساده استفاده می شود که در حین حرکت استقامت بیشتری داشته و ضربه کمتری به اتاق دستگاه وارد شود در کنار سیستم تعلیق در زیر شاسی دستگاه دیزل ژنراتور لرزه گیر های استاندارد به کار گرفته می شود تا لرزش به حداقل خود برسد.

در حمل این دستگاه حالت های مختلف حمل با جرثقیل و یا یدک کش و حتی لیفت تراک در نظر گرفته شده تا در هنگام نیاز این کار به سادگی صورت پذیرد.

مورد قابل اشاره در مورد این دستگاه این است که تیر چراغ روشنایی به یک اهرم بالا و پایین می رود و ادامه چرخیدن اهرم در هنگام جمع کردن تیر روشنایی بر روی سقف دستگاه قرار می گیرد و با یه بست می توان آن را ثابت کرد.

در کف شاسی برج نور، مخزن موقت سوخت در نظر گرفته شده و تا مدت زمان معینی امکان ذخیره سوخت و استفاده از باک را فراهم می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *