قیمت کانوپی سایلنت

دیزل ژنراتور ولوو لوری سومر Volvo – Leory Somer Diesel Generator

دیزل ژنراتور ولوو لوری سومر از کوپل موتور دیزل ولوو و ژنراتور لوری سومر فرانسه تولید میگردد. کمپانی ولوو از سال 1907 با تولید موتورهای قایق شروع به فعالیت کرد. کمپانی PENTA از سال 1927 کار تامین موتورهای احتراق داخلی (ICEs) برای اتوموبیل های ولوو را به عهده دارد. این دو کمپانی از سال 1935 با هم ادغام و تحت نام تجاری ولوو پنتا (VOLVO PENTA) به فعالیت خود ادامه می دهند. در حال حاضر این دو شرکت در زمینه تولید موتورهای قایق های تفریحی و تجهیزات تولید نیرو “دیزل ژنراتور ها” و سایر موارد مشابه فعالیت میکند.

کوپل دیزل ولوو با ژنراتور لوری سومر

دیزل های ساخت این شرکت با توجه به سابقه حضور اتوبوس ها و کامیون های ولوو در ایران دارای زمینه مثبت ذهنی در بین اکثر مردم می باشند. اما باید توجه داشت توان موتور های دیزل ولوو در کاربری دیزل ژنراتور در مقایسه با بسیاری از برند های مطرح و بزرگ در این زمینه بسیار محدودتر است. توان دیزل های VOLVO PENTA در کاربری دیزل ژنراتور تنها از رنج 85 KVA تا 700 KVA است. به عنوان مثال در تولید دیزل ژنراتور های ولوو در توان 650KVA از موتور دیزل 16 لیتری TAD1643GE استفاده میگردد. در حالی که موتور دیزل پرکینز مشابه در همین توان مدل 2806A-E18TAG1A می باشد که دارای حجم موتور 18 لیتر می باشد. این اختلاف حجم موتور بین محصولات ولوو با دیزل های کامینز و پرکینز در اکثر توانها دیده میشود. همین امر سبب ضعف نسبی دیزل ژنراتورهای ولوو در نحوه پاسخ گویی به خصوص در مناطق گرمسیر جنوب ایران گردیده است. البته این موارد در مقایسه با برندهای پرکینز و کامینز مطرح گردیده است و هرگز به معنای عدم کارایی دیزل ژنراتورهای با موتور ولوو نمیباشد.
موتور دیزل ولوو همچون سایر برندهای موتور دیزل میتوان با تمام ژنراتورهای موجود کوپل نمود. با توجه به استاندارد شدن ژنراتورهای یک سربلبرینگ در این صنعت دیگر نیازی به واسط کوپلینگ در تولید دیزل ژنراتور وجود ندارد. در هنگام تهیه دیزل ژنراتور خود از مدل یک سربلبرینگ ژنراتورها استفاده نمایید.

تولید دیزل ژنراتور ولوو با ژنراتور لوری سومر

ژنراتور های لوری سومر نیز از برترین برندهای ژنراتور در دنیا می باشد. شاید بزرگترین ضعف ژنراتور لوری سومر حضور ضعیف آن در بازار ایران در مقایسه با ژنراتورهای مکالته و استمفورد دانست.
با توجه به محدودیت موتورهای دیزل ولوو در توانهای بالا جهت کاربری دیزل ژنراتور از دیزل ژنراتورهای کامینز و پرکینز استفاده میگردد.
شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان تولید کننده دیزل ژنراتور در ایران طیف کاملی از دیزل ژنراتور با موتور دیزل ولوو و ژنراتورهای لوری سومر فرانسه تولید می نماید.

لینک قبلی مقاله : https://paivardiesel.com/Default.asp?Action=SHOWPRODUCT&PID=57468

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *